پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاجرای 4 کیلومتر روکش حفاظتی راه گردشگری روستای بوژان نیشابور

تاریخ انتشار: 1397/10/16

​رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از اتمام 4 کیلومتر روکش راه روستایی بوژان در شهرستان نیشابور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، مجید مفیدی فر با بیان این خبر گفت: راه روستای10 کیلومتری بوژان، جزء مهمترین راههای روستایی گردشگری و توریستی شهرستان نیشابورمی باشد که هر ساله شاهد حضور هزاران گردشگر و تردد وسایل نقلیه از محور مذکور هستیم که علاوه بر آن، حجم بالای تردد محلی ساکنین روستا های منطقه ای از مسیر یاد شده، ضرورت رسیدگی به وضعیت آسفالت این راه را  مهم می کند.
وی همچنین تصریح کرد: در سال جاری با هدف ارتقاء ایمنی در تردد وکاهش سوانح رانندگی، چهار کیلومتر از رویه راه محور فوق روکش آسفالت گردید.
مفیدی فر درباره اعتبارات و زمان اجرای این پروژه افزود: این پروژه در آذر ماه سال جاری اجرایی گردید که در مجموع  برای عملیات آن 8 هزار و 900  میلیون ریال اعتبار هزینه شد.
 رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیشابور، اظهار داشت: از اولویت‌های مهم این اداره، ارتقاء وضعیت نگهداری راههای مواصلاتی نیشابور است و این امر نیازمند روکش آسفالت در محورهای اصلی و روستایی است که با توجه به عمر بالای محور ها رویه آسفالت از بین رفته، ضرورت اجرایی شدن روکش مجدد را دو چندان می کند و با اجرای این گونه عملیات افزایش طول عمر جاده ها را خواهیم داشت.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با تکمیل روکش محور گردشگری فوق، مردم منطقه حمید آباد، تحت منظر، بوژآباد، حصار و بوژان که از راه مذکور استفاده می کنند با امنیت خاطر بیشتر تردد می نمایند.مشخصات:
نظرات: *