پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآموزش ايمني تردد از جاده، در يكي از مدارس حاشيه راههاي شهرستان تايباد برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1397/10/20

​رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد از آموزش ایمنی تردد از جاده به دانش آموزان در یکی از مدارس حاشیه راههای این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي، علی اصغر کرباسی هدف از حضور در مدارس حاشیه راه، فرهنگ سازی ریشه ای خواند و گفت: اینگونه مراسم بهانه ای جهت نهادينه كردن فرهنگ ترافيك و كاهش تصادفات رانندگي به وسيله آموزش و مشاركت دانش آموزان مدارس در آشنایی و رعايت قوانين و مقررات رانندگي در حاشيه راهها می باشد.
ریيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي تايباد با حضور در جمع دانش آموزان مدرسه اي در روستاي خيرآباد، گفت : دانش آموزان از دو جهت برای ما حائز اهمیت هستند اول اینکه جزء آسیب پذیرترین گروه های کاربران ترافیکی هستند و در تصادفات، صدمات جانی به این عزیزان سنگین تر است و دیگر اینکه اگر قرار بر نهادینه كردن فرهنگ ترافیکی باشد، دانش آموزان نقش بسزايي در فراگيري نكات كاربردي ايمني ترافيك خواهند داشت.
كرباسي در ادامه در خطاب به دانش آموزان گفت: از شما دانش آموزان علاوه بر رعايت كليه قوانين و مقررات عبور و مرور، انتظار داريم که تذكرات لازم به والدين خود را در حين رانندگي از جمله بستن کمربند ایمنی، صبحت نکردن با تلفن همراه، پرهیز از خوردن وآشامیدن، رعایت سرعت مجاز، و مراقبت از عابرین پیاده، گوشزد نمایید.
در اين مراسم هدايايي به تعدادي از دانش آموزان كه به سئوالات ايمني مطرح شده پاسخ صحيح دادند به رسم يادبود تقديم شد  و از مدير و معلمين مدرسه قدرداني گرديد.مشخصات:
نظرات: *