پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبیش از 15 هزار 600 میلیون ریال هزینه بازسازی و نوسازی ماشین آلات راهداری استان خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1397/10/29

​رییس اداره ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی از بیش از 15 هزار و 600 میلیون ریال هزینه جهت بازسازی و نوسازی ماشین آلات راهداری در سطح استان خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، حمید فضائلی هاشمی با هدف تشریح عملکرد اداره ماشین آلات در 9 ماه سال جاری گفت: با توجه به نقش حساس ماشین آلات راهداری در برقراری عبور و مرور ایمن و همچنین ارائه خدمات مطلوبتر در حوزه راهداری، بازسازی و نوسازی 114دستگاه انواع ماشین آلات متوقف شده با هزینه ای معادل 15 هزار 662 میلیون ریال انجام شده است.
فضائلی در زمینه هزینه های نوسازی تجهیزات برفروبی که از سال گذشته انجام شده بود، توضیح داد: به منظور ارتقاء سطح خدمات راهداری زمستانی، خرید 6 دستگاه بیل برفروب کامیونی  به ارزش یک هزار و 725 میلیون ریال، در برنامه کاری قرار گرفت که خرید 4 دستگاه آن قطعی و خرید دو دستگاه دیگر نیز در دست اقدام می باشد.
وی ادامه داد: در جهت ارتقاء سطح ایمنی راهها خرید یک دستگاه جاروب مکانیزه به ارزش 3 هزار میلیون ریال تهیه شده و در راستای نوسازی و تقویت تجهیزات راهداری زمستانی 5 دستگاه نمکپاش مکانیزه به ارزش 8  هزار و 400 میلیون ریال در دستور کار قرار گرفته که خرید 4 دستگاه بصورت قطعی و خرید یک دستگاه دیگر در حال انجام می باشد.
حمید فضائلی هاشمی در خصوص هزینه های سال جاری در تهیه لوازم مصرفی این اداره، اظهار داشت: در سال جاری جهت آمادگی هر چه بیشتر ناوگان ماشین آلات راهداری بیش از 37 هزار میلیون ریال در تأمین اقلامی از جمله سوخت، روانکار، ضد یخ، باطری، تیغه و لاستیک هزینه شده است.
وی همچنین گفت: به جهت ارتقاء خدمات مطلوب و بموقع عملیات راهداری زمستانی، تعمیر و بازسازی تعداد 10 دستگاه نمکپاش مستعمل با هزینه ای معادل 2هزار میلیون ریال انجام شده است.
رییس اداره ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص خرید ماشین آلات راهداری تصریح کرد: میانگین سن 754 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری استان 25 سال بوده که نشان از فرسوده بودن این ناوگان می باشد اما با مدیریت های اقتصادی و در راستای نوسازی ناوگان ماشین آلات راهداری زمستانی، 2 دستگاه کامیون 26 تن ایسوز مجهز به نمکپاش و تیغه برفروب به ارزش حدودی 22 میلیارد ریال در حال تهیه می باشد و پیگیر فراهم نمودن اعتبارات خرید 6 دستگاه کامیونت راهداری 6 تن ایسوزو به ارزش 18 میلیون ریال و 2 دستگاه تجهیزات خط کشی به ارزش 3 هزار میلیون ریال هستیم.مشخصات:
نظرات: *