پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیایمن سازی محور گناباد ـ گیسور

تاریخ انتشار: 1397/11/09

​سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد از60 کیلومتری عملیات ایمن سازی، تسطیح و اصلاح افتادگی شانه راه در محور گناباد ـ گیسور خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، یونس ارشادی با اعلام این خبر، گفت : محور گناباد ـ گیسور ـ مرز دوغارون یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان گناباد می باشد که با مشخصات راه درجه یک روستایی ساخته شده و با طول کلی 60 کیلومتر محل اتصال شهرستان گناباد به پایانه مرزی دوغارون و روستاهای منطقه پسکلوت می باشد .
ارشادی افزود: باتوجه به عبور و مرور کامیونها در این محور هر سال ترافیک آن در حال افزایش می باشد که جهت ارتقاء ایمنی و  بر حسب توان، وظایف و اعتبارات ابلاغی اقدامات مهمی از جمله اصلاح تابلوها، نصب علائم و تعویض تابلو های سوخته و قدیمی، نصب تابلوهای مسیر نما در فواصل 100 متری، نصب سرعت گیر و تعمیر چراغ راهنما  انجام گردیده است.
وی گفت: همچنین جهت مقابله با بحران بازگشایی و دریواسیون 80 مورد دهانه پل جهت هدایت آبهای سطحی، بوته کنی، تسطیح و  اصلاح افتادگی شانه راه  به طول 60 کیلومتر طی 30 روز کاری و با 70 دستگاه ماشین آلات روز به انجام رسید.
ارشادی خاطر نشان کرد : تکمیل پروژه پل چهار دهانه باکسی سه متری روستای گیسور، زیرسازی و 300 متر آسفالت گرم اطراف پل، اجرای یک کیلومترشیب یک به شش قسمتی از محور مذکور و لکه گیری به صورت مستمر، از دیگر اقدامات این اداره جهت کاهش خطرات  و تصادفات در این محور بوده است.مشخصات:
نظرات: *