پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

استاندارخراسان رضوی در حاشیه بازدید های شهرستانی شرق استان:


بایستی وضعیت منطقه ویژه دوغارون بهتر شود.

تاریخ انتشار: 1397/11/10

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، در آستانه بهار چهل سالگی انقلاب اسلامی استاندار خراسان رضوی و مسئولین استانی از پایانه مرزی دوغارون در جهت بررسی مسائل، مشکلات و ظرفیت های این مرز بازدید کردند.
علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای شهرستانی شرق استان درباره وضعیت این پایانه مرزی، گفت: طی سه ماه آینده بایستی وضعیت منطقه ویژه دوغارون بهتر شود و برای ایجاد تأسیسات جدید در منطقه به بخش خصوصی بومی فراخوان داده شود تا در آن شرکت کنند.
استاندار خراسان در پایان این بازدید در ارتباط با اشتغال زایی در شهرستان تایباد خطاب به مسئولین، گفت: همه کسانی که در منطقه ویژه، گمرک و پایانه مرزی دوغارون مسئولیتی دارند باید شهرستان تایباد را بسازند و بحث اشتغال که دغدغه اصلی مردم شهرستان تایباد است را حل کنند.
کریم نوایی نظامی مدیر پایانه مرزی دوغارون نیز در خصوص این بازدید، گفت: پایانه مرزی دوغارون به عنوان پر ترددترین مرز شرق کشور در سال جاری رتبه اول تردد مسافر با وسایل نقلیه عمومی و رتبه سوم صادرات را دارد و مشکلات، و ظرفیت های حمل و نقل کالا و مسافر در این بازدید مورد بررسی قرار گرفتمشخصات:
نظرات: *