پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدير پايانه مرزي سرخس خبر داد:


برگزاري دوره آموزشي زندگي به سبك اسلامي در مسجد شهداء مدافع حرم پايانه مرزي سرخس

تاریخ انتشار: 1397/11/10

​مدیر پایانه مرزی سرخس از برگزاری دوره آموزشي زندگي به سبك اسلامي در بین کارکنان ادارات مستقر در این پایانه مرزی خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي، مجتبي سرگل زائي علي آباد با اعلام خبر فوق افزود: براساس مصوبات جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر و صيانت از حقوق شهروندي و با هماهنگي به عمل آمده با ادارات مستقر در پايانه مرزي سرخس، جلسه آموزشي زندگي آسان به سبك اسلامي كه برگرفته سيره نبوي و دين مبين اسلام و آموزه هاي اسلامي مي باشد برگزار شد.
وی افزود: این دوره آموزشی در مسجد شهداي مدافع حرم پايانه مرزي سرخس، جهت 50 نفر شرکت کننده شامل رانندگان و نمايندگان شركت هاي حمل و نقل بين المللي، پرسنل ارگان هاي نهاد رياست جمهوري، گذرنامه، گمرك و پايانه مرزي، توسط حجت الاسلام والمسلمين كيميانژاد امام جماعت پايانه مرزي سرخس تدریس و برگزار گرديد.
سرگل زائی در پایان با توجه به ضرورت های زندگي روزمره و نياز به تجديد نظر در مصارف و هزينه هاي مازاد گفت: از دیگر اهداف برگزاری اين دوره، ترويج دين اسلام و تحقق سبک تمدن نوين زندگی اسلامی با حفظ ضرورت های اساسی در ابعاد گوناگون زندگی مردم از جمله سنت ها، آداب، عادات، رسوم و رفتارها بوده است.مشخصات:
نظرات: *