پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی



مصرف 110 تن شن و نمک جهت بازگشایی راههای حوزه استحفاظی شهرستان گناباد

تاریخ انتشار: 1397/11/18

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد، از باز بودن محورهای مواصلاتی این شهرستان طی بارش های 48 ساعت گذشته با مصرف 110 تن شن و نمک خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، یونس ارشادی در تشریح عملیات برفروبی 48 ساعت گذشته، گفت: از نیمه دوم آذر ماه سال جاری نیروهای این اداره در قالب چند اکیپ در محور گناباد ـ فردوس، کاخک ـ کریمو و اداره مرکزی  مستقر گردیدند تا جهت ارائه خدمات به مسافران و مقابله با بحران آماده باشند و تا کنون چندین مرحله عملیات برفروبی و شن و نمک پاشی را انجام داده اند.
ارشادی عنوان نمود : کلیه تجهیزات و ماشین آلات این اداره، جهت مقابله با بحران و برفروبی زمستانی تعمیر و راه اندازی شده اند و دپو شن و نمک در محل اکیپ ها و همچنین تجهیز راهدارخانه کلات جهت اسکان مسافران در راه مانده، از دیگر اقدامات قبل از آغاز هر بارش می باشد.
وی افزود : با آغاز بارش شدید برف و باران در محورهای کلات و کریمو، اکیپهای راهداری این اداره طی 48 ساعت گذشته با حضور مستمر در محورها تاکنون به بیش از 20 مورد از مسافران در راه مانده و گرفتار در برف توسط امداد رسانی کردند.
ارشادی درارتباط با همکاری با سایر ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای همجوار شهرستان گناباد بیان داشت: بنا یکی از وظایف ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در عملیات برفروبی، همپوشانی و همکاری با استانهای همجوار می باشد که تاکنون نیروهای این اداره در هر نوبت برفروبی نسبت به برفروبی راههای خارج از حوزه شهرستان با اداره فردوس و سرایان همکاری داشته اند.
گفتنی است طی 48 ساعت گذشته مقدار 110 تن شن و نمک در محورهای مذکور مصرف گردیده و تعداد 20 نفر راهدار با 10 دستگاه ماشین آلات راهداری درگیر عملیات راهداری در محورهای اصلی بوده و محورهای روستایی نیز در حال عملیات برفروبی می باشند.    



























مشخصات:
نظرات: *