پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبا تلاش راهداران تربت جام و صالح آباد تردد ایمن در جاده های این شهرستان در بارش های هفته گذشته برقرار بود.

تاریخ انتشار: 1397/11/21

​رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تربت جام از 920کیلومتر برف روبی و مصرف 28 تن شن و نمک جهت عملیات برف روبی و ایجاد تردد ایمن در محورهای این شهرستان طی بارش های هفته گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی، جواد نژادی پور در تشریح عملیات انجام شده در روزهای بارشی هفته گذشته گفت: با تلاش راهداران این اداره، تردد در کلیه راههای اصلی، فرعی و روستایی شهرستان  صالح آباد و تربت جام برقرار شد.
وی گفت: از زمان شروع بارش‌ برف، عملیات برفروبی به صورت مرتب توسط 5 اکیپ و دودستگاه شن و نمک پاش  اتومات و 35 نفر راهدار انجام گرفته است.
وی افزود ضمن حضور به موقع در امداد به مسافران گفت: عمده محورهای اصلی درگیر برف روبی محورهای تربت جام ـ صالح آباد، مشهد ـ تربت جام و فریمان ـ تربت جام با 10 تا 20 سانتیمتر بارش برف بود که در طول عملیات 50 مورد امداد از قبیل کشیدن خودرو های منحرف شده و اسکان در راهدارخانه ها توسط راهداران ما انجام گرفت.
نژادی پور در پایان ضمن اشاره به تلاش راهداران در جاده ها، خطاب به مسافران و رانندگان گفت: از عزیزان متردد در جاده ها تقاضا داریم نسبت به تهیه زنجیر چرخ  و تجهیزات  زمستانی  قبل از سفر و تردد در محورها اقدام کنند و حتماً از طریق سامانه ۱۴۱ از وضعیت جاده ها آگاهی پیدا  کرده و ضمن توجه به توصیه های پلیس راه و راهداران، سفر امن و راحت و بدون مشکل را در فصل زمستان تجربه کنند.مشخصات:
نظرات: *