پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاجراي 8 كيلومتر عمليات روكش آسفالت گرم در محور تايباد ـ مشهدريزه

تاریخ انتشار: 1397/11/24

​رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تایباد از اتمام 8 کیلومتر عملیات روکش آسفالت گرم در محور تایباد ـ مشهد ریزه با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، علی اصغرکرباسی با اعلام اين خبر گفت: يكی از اولويت هاي مهم اين اداره، روكش آسفالت گرم محور چهاربرجی ـ مشهدريزه بود كه با مشاركت شهرداري شهر مشهدريزه به اتمام رسيد.
وی گفت: اين عمليات به طول 8كيلومتر با عرض 40/10 متر و با ضخامت 5 سانتي متر وتعریض 6 دستگاه ابنیه فنی جمعاً به ارزش بيش از 40 ميليارد ريال اجرا شد.
وي افزود : در بخش ميان ولايت با مركزيت شهر مشهدريزه، تعداد 13 روستا همجوار با جمعيت بالغ بر 25000 نفر از اين محور تردد مي نمايند كه با توجه به  اهمیت اقتصادی، ترافیك و تردد بالا در محور مذكور، تردد مسافران ایمن تر شده و در كاهش آمار تصادفات نیز بسیار موثر خواهد بود و اين امر سبب رضايت مندي مردم و تسريع در بخش حمل و نقل علي الخصوص محصولات كشاورزي شده است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان کلات در پايان اظهار داشت: علاوه بر انجام عملیات روکش آسفالت در محور مذکور،  اقدامات ایمنی در جهت کاهش سوانح و حوادث جاده ای انجام شده که از جمله می توان به اجرای  خط كشي، اصلاح شیب شیروانی، تکمیل علائم ترافيكی و اصلاح علائم آسیب دیده اشاره کردمشخصات:
نظرات: *