پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی مطرح کرد:


طرح نوروزی در 6 بخش حمل و نقل و راهداری در استان اجرا خواهد شد.

تاریخ انتشار: 1397/12/08

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از ابلاغ و اجرای طرح خدمات نوروزی در شش بخش حمل و نقل داخلی مسافر، ایمنی حمل و نقل، حمل و نقل و بین المللی مسافر، مدیریت راهها، مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی و راهداری برای نوروز 98 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری ضمن اشاره به زمان اجرای طرح نوروزی سال 98 گفت: این طرح طبق سنوات هرساله اجرا می شود و زمان آن از 25 اسفند سال جاری شروع و تا 17 فروردین سال 98 به مدت 22 روز ادامه خواهد شد.
وی گفت: شيوه‌نامه طرح نوروزي سال 98 با هدف برنامه‌ريزي و تمهيدات لازم براي جابه‌جايي روان و ايمن مسافران نوروزي از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي تدوين و به ادارات كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سراسر كشور ابلاغ شده است.
نصری در ارتباط با زمان پيش‌فروش بليت اتوبوس‌در ايام نوروز گفت: پيش‌فروش بليت اينترنتي از طريق سايت‌ اینترنتی www.safar724.com از تاریخ 12 اسفند شروع می شود.
وی در خصوص پيش‌فروش حضوري بليت در پایانه امام رضا (ع) به عنوان پایانه اصلی و متمرکز طرح نوروزی گفت: پایانه محل سوار و پیاده شدن مسافر است و مسافرین برای اینکه دچار اختلال در سفر و مشکلات دلالی نشوند می توانند در سراسر کشور و از طریق دفاتر فروش بليت شرکت های مسافربری مجاز در سطح شهر بلیت خود را تهیه نمایند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در اين شيوه نامه نشاني مجتمع هاي خدماتي رفاهي در جاده ها و تلفن مديران آنها، نشاني و موقعيت راهدارخانه ها  و غيره آمده است.
وی در پایان گفت: سامانه ی پیامکی 1000525 جهت رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات مسافرین داخل استان خراسان رضوی فعال است و در خارج استان نیز هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راهها و سایر مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل از طریق سامانه و نصب اپلیکیشن 141 از امکانات ویژه این سامانه بهره مند گردند.مشخصات:
نظرات: *