پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبیش از 10 هزارو 500 کیلومتر ـ باند برفروبی در سه ماهه پایانی سال 97 در راههای شهرستان قوچان

تاریخ انتشار: 1397/12/19

​سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قوچان از عملکرد مناسب راهداران این اداره در بیش از ده هزار کیلومتر ـ باند عملیات برفروبی و بازگشایی محورهای این شهرستان در چندین مرحله در فصل زمستان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، محسن عطاریانی درباره اجرای طرح زمستانی سال 97 گفت: راههای شهرستان قوچان در سال جاری تحت تأثیر 31 جبهه بارشی قرار گرفت که با توجه به رشد 3/2 برابری نسبت به سال قبل، راهداران این اداره را در انجام وظایف موفق نشان داد. 
محسن عطاریانی، با بیان اینکه خوشبختانه امسال شاهد بارش های نسبتاً خوبی در شهرستان قوچان بوده ایم گفت: 39 دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین، و سنگین و 64 نیروی راهدار در خدمت به کاربران جاده فعال بودند که با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی و بارش های بهاری این آمادگی کماکان با تمام قوا و تجهیزات ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در سه ماهه فصل زمستان 11 هزار و 500 تن شن و نمک جهت بازگشایی راههای حوزه استحفاظی مصرف شده و همچنین به بیش از 104 مورد خودرو گرفتار شده در برف و کولاک امداد رسانی گردیده است.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قوچان با اشاره به فرسوده و قدیمی بودن ماشین آلات این اداره و لزوم توجه هر چه بیشتر به نوسازی ناوگان و تجهیزات راهداری، خاطر نشان کرد: هر چند در این راه اقدامات خوبی انجام شده است، اما کافی نمی باشدکه توجه به این امر مهم سبب ارتقاء سطح خدمات رسانی به مردم خواهد شد.مشخصات:
نظرات: *