پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی2700 کیلومتر عملیات برفروبی و شن نمک پاشی در راههای شهرستان نیشابور

تاریخ انتشار: 1397/12/20

​رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نیشابور از 2700 کیلومتر عملیات برفروبی و شن و نمک پاشی در راههای شهرستان نیشابور طی 3 ماهه آخر سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، مجید مفیدی فر با اعلام این خبر گفت: در زمستان 97 با بکار گیری 550 نفر ـ روز نيروي راهدارو350 دستگاه ـ روز، دستگاههاي سبک وسنگین در قالب شش اکیپ مجزا در اداره مرکزی و راهدارخانه های راههای مواصلاتی شهرستان نیشابور جمعا، 4500 کیلومتر برفروبی و 4200 تن شن ونمک پاشی در محور ها انجام شده است .
مفیدی فر افزود: در طول زمستان سال جاری و بارش رحمت الهی و در انجام وظیفه راهداری به بیش از 50 دستگاه خودرو در راه مانده امداد رسانی و بیش از 150 نفر از مسافرین و زائرین آقا علی بن موسی الرضا(ع) در راهدار خانه ها و مساجد بین راهی توسط نیرو های راهداری اسکان داده شده است.
وی ادامه داد: در نیشابور200 روستای برفگیر وجود دارد که با بازگشایی راههای آنها بلافاصله پس از برفروبی و شن نمک پاشی راههای اصلی اقدام شد.
مفیدی فر درپایان اظهار امید واری کرد و گفت : با تجهیز ماشین آلات و آمادگی هر چه بیشتر راهداران چه در زمستان و یا فواصل دیگر شاهد برقراری تردد ایمن در طول راههای شهرستان خواهیم بود.مشخصات:
نظرات: *