پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیراهداران خراسان رضوی از ابتدای طرح نوروزی سال ۹۸ در حال خدمت رسانی و برفروبی در محورهای مواصلاتی استان هستند.

تاریخ انتشار: 1398/01/02

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از ارائه خدمات راهداران در طول بارش های نوروز ۹۸ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری در تشریح عملکرد راهداران این استان از ابتدای طرح نوروزی تا دو روز ابتدایی نوروز ۹۸ گفت: با توجه به بارش های پنج روز اخیر، ۹۷  اکیپ با حدود ۵۰۰ نفر راهدار در طرح نوروزی به صورت روزانه در حال خدمت رسانی به مسافرین نوروزی هستند.
نصری افزود: این خدمات شامل بازگشایی مسیرهای دچار سیلاب، برفروبی و شن و نمک پاشی و امدادرسانی به خودروهای درگیر تصادف و برف بوده است.
ابراهیم نصری در ارتباط با وضعیت تردد ورود و خروجی استان طی دو روز ابتدای سال جاری گفت: در روزهای گذشته آمار تردد در ورودی و خروجی استان و شهرستان مشهد افزایش یافته و  به دلیل تداوم بارندگی ها در روزهای آینده از مسافران نوروزی تقاضا داریم تا با برنامه ریزی، آرامش و پرهیز از عجله سفر خود را مدیریت کنند.
وی در ارتباط با ایستگاههای ثابت خدمات رسانی راهداری در سطح استان گفت: ۹ ایستگاه ثابت خدمات رسانی در سطح استان مستقر شده که با ارائه کتابچه نوروزی و نقشه شهرستان مشهد و استان به مسافران و کاربران جاده ای ارائه خدمت می کنند.
وی در پایان ضمن تاکید بر استراحت رانندگان در مراکز خدماتی رفاهی گفت: ۳۳ باب راهدارخانه و ۳۶ باب مجتمع خدماتی رفاهی جهت اسکان و استراحت زائرین در سطح محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی فعال می باشد.
گفتنی است طرح نوروزی تا ۲۰ فروردین ماه ۹۸ ادامه دارد.مشخصات:
نظرات: *