پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیامداد رسانی به استان گلستان و مازندران با 27 دستگاه ناوگان باری حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1398/01/05

​مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي از اعزام 27 دستگاه انواع کامیون و تریلی تحت مجموعه حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی به جهت حمل تجهیزات و اقلام مورد نیاز استان سیل زده گلستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي خراسان رضوي، مهندس نصري با اعلام خبر اعزام 27دستگاه از مجموع تریلرهای حاوی کمکهای امدادی خراسان رضوی به گلستان، گفت: تا صبح روز جاری با استفاده از ظرفيت ناوگان حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی برای ارسال كمك هاي انسان دوستانه 27 دستگاه انواع تریلی و کامیون به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شدند.
نصری با اشاره به رخداد اینگونه حوادث در فصل بهار گفت: اینگونه حوادث در فصل بهار خسارات زیادی به زیر ساخت ها وارد می کند که پس از هماهنگی های لازم بلافاصله این کامیون ها با ظرفیت ها و محموله های مختلف به مناطق معین استان گلستان اعزام شدند و هم اکنون نیز با توجه به هشدارهای هواشناسی تمامی راهداران استان خراسان رضوی در حال آماده باش هستند.
وی همچنین اعلام تصریح کرد: تمامی مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی در این رخداد بسیج شده و تا کنون تأمین ناوگان حمل و نقل اقلام مورد نیاز سایر دستگاه های ذینفع از جمله شهرداری و شرکت آبفای مشهد فراهم شده است.
ابراهیم نصری در پایان افزود: این اقلام شامل پتو، آذوقه، البسه و پوشاک گرم بوده که باهمکاری پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، رانندگان فعال در بخش حمل و نقل جاده ای و دیگر فعالان در این بخش تهیه و برای آسیب دیدگان ارسال شده است.مشخصات:
نظرات: *