پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خبر داد:


نشست آسفالت در محور نیشابور به مشهد در مدت 33 ساعت رفع شد.

تاریخ انتشار: 1398/01/18

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از بازگشایی و رفع نشست آسفالت در محور نیشابور به مشهد در مدت 33 ساعت در نوروز 98 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری در تشریح یک از موثرترین اقدامات نوروزی این اداره کل در ارتباط با ایمن سازی و وضعیت تردد در جاده های سطح استان پس از سیلاب های نوروز 98 ،گفت: به علت جاری شدن سیل و نفوذ آب به قنات قدیمی در محدوده روستای قره داش در کیلومتر 30 محور نیشابور ـ مشهد، آسفالت این جاده به مساحت 110 متر مربع و به عمق 8 متر نشست کرد که باعث انسداد مسیر به مدت 33 ساعت گردید.
نصری افزود: دراین مدت ترافیک از محور قدیم نیشابور ـ مشهد هدایت شد و با تلاش شبانه روزی راهداری شهرستان نیشابور و استفاده از 15 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و سبک سازمانی و یک دستگاه بیل مکانیکی اجاره ای از بخش خصوصی و کمک سایر دستگاههای امداد و نجات جاده ای شامل پلیس راه و هلال احمر، مسیر ظرف مدت 33 ساعت بهسازی و بازگشایی گردید.
وی گفت: این مسیر اصلی برای ترمیم و ایمن سازی از ساعت12 روز چهارشنبه 7 فروردین به مدت  33ساعت بسته شد.
نصری از تلاشهای خالصانه نیروهای راهداری، انتظامی، پلیس راه، هلال احمر، مردمی و بسیجی برای بازگشایی این محور نیز تشکر کرد.
هم اکنون تردد خودروها در محور اصلی نیشابور ـ مشهد و بالعکس همچنان جریان دارد.مشخصات:
نظرات: *