پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خبر داد:


کلیه محورهای خراسان رضوی پس از سیلاب بازگشایی شدند.

تاریخ انتشار: 1398/01/18

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از بازگشایی کلیه راههای خراسان رضوی که دچار سیلاب شده بودند، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری در تشریح اقدامات این اداره کل در ارتباط با ایمن سازی و وضعیت تردد در جاده های سطح استان پس از سیلاب های نوروز 98 گفت: تردد در تمامی محورهای اصلی، فرعی و روستایی که دچار سیلاب شده بودند با عملیات راهداری و ایجاد راه جایگزین بر قرار می باشد.
وی گفت: همچنین در آب بردگی محورهای شاندیز ـ زشک ـ حیطه و همچنین محور طرقبه ـ جاغرق و نقندر ـ کنگ که باعث تخریب حدود 40 کیلومتر از محورهای مذکور گردید ، به جهت برقراری تردد از تعداد 60 عدد نیوجرسی 3 متری و همچنین 12 دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک از ماشین آلات راهداری شهرستان طرقبه شاندیز و شهرستانهای معین و 25 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین از بخش خصوصی استفاده شده که محورهای فوق بازگشایی و در حال حاضر مرمت محورها در حال انجام می باشد.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر جاده دارد که شش هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن راه روستایی است. این استان علاوه بر 51 گردنه به طول 545 کیلومتر در جاده های بین شهری، 172 گردنه به طول 574 کیلومتر در جاده های روستایی و 136 منطقه کولاک خیز و مه گیر به طول 586 کیلومتر دارد.مشخصات:
نظرات: *