پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیحمل و نقل جاده ای خراسان رضوی به کمک سیل زدگان گلستان شتافتند

تاریخ انتشار: 1398/01/18

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در پی بروز سیلاب شدید در استان گلستان بخش دولتی و خصوصی حمل و نقل جاده ای استان با ارسال کمکهای فنی و لجستیکی به یاری هموطنان گلستانی شتافتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری در تشریح اقدامات نهادهای حمل و نقلی استان در کمک رسانی لجستیکی به سیل زدگان گلستانی، افزود: به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یک دستگاه بلدوزر 155با کمرشکن، سواری و یک دستگاه کامیون مایلر در تاریخ یکم فروردین ماه به منطقه اعزام شد.
وی گفت: همچنین سه دستگاه تریلر در تاریخ دوم فروردین ماه از طرف این اداره کل جهت حمل پلهای پیش ساخته در اختیار لشگر 77 ارتش جمهوری اسلامی در مشهد قرار گرفت تا نیروهای ارتشی با استفاده از این ماشین آلات پلهای مذکور را به منطقه گلستان ارسال نمایند.
نصری در ادامه به اعزام سه دستگاه کامیون مایلر این اداره کل جهت حمل آب معدنی در تاریخ سوم فروردین ماه اشاره و بیان کرد: 43 دستگاه انواع کامیون و تریلر با همکاری شرکتها و مالکان خصوصی ناوگان باری حمل و نقل جاده ای جهت حمل کمک های سایردستگاهها به استان گلستان اعزام شد.مشخصات:
نظرات: *