پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی32 راه فرعی و روستایی در خراسان رضوی بسته شد

تاریخ انتشار: 1398/01/26

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: راه فرعی شهرهای بردسکن - بجستان در جنوب استان و 31 راه روستایی دیگر خراسان رضوی به دلیل بارندگی شدید و جریان سیل تا اطلاع بعدی بسته شده اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری صبح دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی 24 ساعت گذشته 51 راه روستایی در خراسان رضوی بسته اما با تلاش راهداران 19 مورد آنها بازگشایی شد.
وی ادامه داد: هم اکنون 31 راه روستایی در شهرستانهای کلات ، درگز، تایباد ، بجستان، گناباد ، تربت جام ، صالح آباد، جوین، باخرز، سرخس، خلیل آباد، فریمان، کاشمرو تایباد همچنان بسته هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی همچنین به تداوم بارش در همه جاده های استان اشاره و بیان کرد: علاوه بر بارش برف پراکنده در جاده درگز - قوچان مه گرفتگی در جاده مشهد - سرخس محدوده گردنه مزداوند و جاده درگز- قوچان محدوده گردنه تیوان موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است.
بر اساس اخطار اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارشها طی امروز 25 فروردین در این استان ادامه خواهد یافت که منجر به بروز روان آب، آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها در بیشتر مناطق خراسان رضوی می شود.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر جاده دارد که شش هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن راه روستایی است.مشخصات:
نظرات: *