پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاستاندار خراسان رضوی از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی تقدیر کرد

تاریخ انتشار: 1398/01/31

​استاندار خراسان رضوی در مراسم تقدیر از دست اندرکاران ستاد خدمات سفر و نوروزگاه خراسان رضوی که در محل هتل خورشید تابان مشهد برگزار شد، از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در این مراسم گفت: امیدواریم هرساله روند خدمت رسانی به زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) بهبود پیدا کند و بتوانیم خدمات شایسته تری در حوزه های گوناگون ارائه کنیم.
وی افزود: با تلاش همکاران بنده در دستگاه های اجرایی عضو ستاد خدمات سفر، زائران نوروزی حرم مطهر امام رضا(ع) با رضایتمندی نسبتاً خوبی مشهد مقدس را ترک کردند، لذا باید از تلاش های دستگاه های خدمات رسان تقدیر و تشکر کنم.
در این مراسم علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی از ابراهیم نصری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی به عنوان رییس کمیته حمل و نقل و برنامه ریزی و آمار سفر استان تقدیر و تشکر کرد.
متن این تقدیر به شرح زیر است:
جناب آقای نصری
مدیر کل محترم راهداری و حمل و نقل جاده ای و رییس کمیته خدمات حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان
با سلام بهار رستاخیز طبیعت جلوه ای از جمال حق زبان گویای خداوندی و الهام بخش ماست، در این که هیچ زمستانی ماندنی نیست. اکنون که خلعت زیبای خداوند بر تن جهان مسخر انسان یادآور آیه "ولقد کرمنا بنی آدم" است چه نیکوست که این کرامت با ذکر خدا، خدمت رسانی، خیرخواهی و نیک اندیشی طراوت پیدا کند.
بار دیگر تعطیلات نوروزی و ورود خیل عظیم و میلیونی زائران داخلی و خارجی به استان پرگهر خراسان رضوی، فرصتی را مهیا ساخت تا کلیه دست اندرکاران دستگاههای اجرایی استان،
 افتخار خدمت به زائران امام هشتم شیعیان جهان اسلام، حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و ارائه خدمات شایسته و در خور شأن به ایشان را نصیب خود نمایند.
لذا شایسته می دانم از تلاش های موثر شما در "ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی در نوروز 1398" که نقطه عطف زرینی در کارنامه درخشان استان در سال رونق تولید بود، تقدیر و سپاسگزاری نموده و از خداوند رحمان توفیق  و سربلندی روز افزون و خدمت در جهت عینیت بخشیدن به نیات خیرخواهانه دولت تدبیر و امید را مسئلت نمایم.
علیرضا رزم حسینی استاندار و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر استان
28/1/98
 مشخصات:
نظرات: *