پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی مطرح کرد:


15 میلیارد ریال هزینه بازگشایی 2 راه روستایی در محور سرخس

تاریخ انتشار: 1398/02/09

​مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از مسدودیت دو راه روستایی پسکمر و شوریچه در محور مشهد به سرخس و هزینه 15 میلیارد ریالی عملیات راهداری برای رفع دائمی مشکل  این دو روستا، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، ابراهیم نصری درباره وضعیت مسدودیت جاده های سطح استان پس از سیلاب های فروردین ماه 98 گفت: تردد در تمامی محورهای اصلی، فرعی و روستایی که دچار سیلاب شده بودند با عملیات راهداری و ایجاد راه جایگزین بر قرار می باشد.
وی در ارتباط با دو محور روستایی شوریچه و پسکمر، گفت: در بازدید روزهای گذشته از وضعیت این دو محور، برنامه ریزی و اقدامات جهت ترمیم خرابی ها در اسرع وقت و اولویت کاری می باشد و در حال حاضر پیگیر جذب اعتبار جهت رفع مشکل این روستاها هستیم.
نصری در ادامه توضیح داد: راه ارتباطی این دو محور روستایی همچنان قطع می باشد، که با خرید و نصب پل باکسی 4 و 2 متری که هزینه آن 15 میلیارد ریال می باشد مشکل محورهای مذکور برای همیشه قطع خواهد شد.
خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر جاده دارد که شش هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن راه روستایی است و روستاهای شوریچه و پسکمر در محور مشهد ـ سرخس پس از سیلاب دچار خسارت و مسدودیت گردید.مشخصات:
نظرات: *