پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیگرامیداشت روز جهاني كار و كارگر در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1398/02/19

​بنا بر این گزارش به مناسبت روز جهاني كار و كارگر و قدرداني از زحمات تلاشگران نيروهاي كارگري در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بصورت تجمیعی و نمادین به نمایندگی از جامعه کارگری حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ازکارگران شاغل در بخش خدمات و تأسيسات پايانه مرزي سرخس تقدير به عمل آمد.

در همین راستا و در جهت تحقق اهداف جامعه مدني و به پاس زحمات قشر زحمتكش كارگري ، ضمن برگزاري مراسم جشن در پایانه مرزی سرخس با حضور سرگل زائي علي آباد : محمد رضا قلجعي و محمود دهقان زاده به عنوان نيروهاي كارگري و آقايان: محمد رضا پرنيائي و مجيد دلارامي و محمد اسدخاني با اهداء  لوح سپاس و دسته گل  تقدير به عمل آمد .
لازم به ذکر است سازمان بین المللی کار به عنوان یک نهاد خود مختار و وابسته به مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1919 براساس معاهده ورسای برپا شد و موافقت نامه مربوط به برقراری رابطه بین این سازمان و سازمان ملل متحد در سال 1946 به تصویب رسید و آن را به صورت  نخستین کارگزاری تخصصی وابسته به سازمان ملل متحد درآورد.
یکی از مهم ترین اهداف سازمان عبارت است از تصویب کنوانسیون ها وتوصیه هایی که متضمن برقراری معیارهایی در ارتباط با مسائل کارگری در زمینه های مختلف و متعدد کاری می باشند.
اولین روز از ماه "می" هر سال در تقویم میلادی که در تقویم هجری شمسی معمولاً با روزهای 11 یا 12 اردیبهشت ماه مصادف می شود ، روز جهانی کار و کارگر نامیده شده است .مشخصات:
نظرات: *