پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدیدار فعالان راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی با تولیت آستان قدس رضوی

تاریخ انتشار: 1398/03/04

​تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: انقلاب و شهدا به ملت ایران عزت و آبرو دادند که برای به دست آوردن این سرمایه ارزشمند باید هزینه‌های زیادی پرداخت شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در این دیدار که در تالار ولایت برگزار شد، بیان کرد: به یاد شهدای انقلاب خصوصا شهدای فتح خرمشهر درود و سلام می‌فرستیم و از خداوند می‌خواهیم بتوانیم راه نورانی، استقلال بخش و عزتمند شهدا را ادامه دهیم.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب و شهدا به ملت ایران عزت و آبرو دادند که برای به دست آوردنش باید هزینه‌های زیادی پرداخت شود.
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه تلاش‌های شما فعالان حمل و نقل در بخش‌های مختلف بسیار با ارزش است، گفت: شما که در کنار حضرت رضا(ع) کار و تلاش می‌کنید، علاوه بر کمک به خلق خدا، در حال خدمت به زائران حضرت رضا(ع) هم هستید، به همین دلیل حساسیت کار شما بیشتر از دیگر نقاط کشور است.
حجت الاسلام والمسلمین مروی افزود: همه باید زائران را میهمانان امام رضا(ع) بدانیم و تلاش کنیم با خاطره خوش از این شهر بازگردند و از هرگونه اجحاف در حق زائر پرهیز کنیم.
وی تاکید کرد: مناسب است برنامه‌های هنری و معرفتی با کمک آستان قدس رضوی در هواپیماها و قطارها در مسیر مشهد مقدس پخش شود‌ تا زائران با حس و حال زیارت وارد شهر شوند و بتوانند از برکات معنوی این سفر بهره ببرند.
در این دیدار همچنین ابراهیم نصری، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی از برنامه های این اداره کل در سال گذشته و نوروز 1398 و همچنین از وضعیت بخش خصوصی حمل و نقل جاده ای گزارشی ارائه نمود.مشخصات:
نظرات: *