پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیانجام 2 کیلومتر عملیات روکش آسفالت، با اعتبار 3500 میلیون ریال در اداره شهرستان مه ولات

تاریخ انتشار: 1398/03/07

​به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل  راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی کبیر رئیس اداره راهداری وحمل ونقل شهرستان مه ولات گفت:عملیات روکش آسفالت قسمتی از محور روستایی قلعه جوق به طول 2 کیلومتر با عرض 5 متر و ضخامت 5 سانتی متر و با اعتبار 3500 میلیون ریال در حوزه راههای اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مه ولات به اتمام رسید .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مه ولات با اعلام این خبر افزود : این عملیات به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای روستا و در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای  روستایی شهرستان انجام شده است .
کبیراظهار داشت: از اولویت‌های مهم اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مه ولات ، ارتقاء وضعیت شبکه راه‌ های مواصلاتی شهرستان است که این امر نیازمند روکش آسفالت در برخی محورهای اصلی و روستایی است که با توجه به عمر بالای آسفالت این محورها، باعث ایجاد ترک‌هایی طولی و عرضی در سطح آسفالت شده که نیاز به روکش دارد و با اجرای این گونه عملیات ها افزایش طول عمر جاده را به دنبال خواهیم داشت.
وی در خصوص پروژه های آتی این شهرستان نیز عنوان کرد : پروژه روکش آسفالت قسمتی از محور روستایی جنت آباد از جمله اقدامات در دستورکار آینده اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مه ولات می باشد که تا پایان خرداد ماه سال جاری عملیاتی و اجرایی خواهد شد .مشخصات:
نظرات: *