پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاتمام بیش از 7 کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در آزادراه مشهد ـ باغچه

تاریخ انتشار: 1398/03/11

رییس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته بخشی از رویه آسفالت ولکه گیری هندسی ودرزگیری آزاد راه مشهد ـ باغچه به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی، علی رجائی در ارتباط با خبر فوق گفت: با توجه به اینکه آزاد راه مشهد ـ باغچه از مسیرهای اصلی و پر تردد به مشهد مقدس محسوب می شود و همچنین خرابی بیش از حد رویه آسفالت،  7/5 کیلومتر از این مسیر لکه گیری ویک لایه روکش آسفالت به ضخامت 6 سانتی متر اجرا گردید.
رییس اداره نگهداری راههای استان افزود: زمان شروع پروژه مهرماه سال 96 و زمان اتمام آن اسفندماه 97 بوده که با هزینه ی 37 میلیارد و 352 میلیون ریال به انجام رسیده است.
وی خاطرنشان نمود: حدود 9 کیلومتر دیگر از مسیر آزاد راه نیاز به لکه گیری و روکش دارد که در قالب قرارداد جدید منعقد شده، اقدام خواهد شد.
رجائی همچنین اضافه کرد: با توجه به محدوديت های اعتباری، هرساله با ابلاغ اعتبار از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي قسمتهايي از مسير با انعقاد قرارداد با پيمانكار در دستور كار تعمير و مرمت قرار می گیرد .مشخصات:
نظرات: *