پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاتمام عمليات روكش آسفالت دو محور جنت آباد و شمس آباد در شهرستان مه ولات

تاریخ انتشار: 1398/03/12

​سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان  مه ولات  از اتمام عمليات روكش آسفالت قسمتی از دو محور روستایی پر ترافیک جنت آباد و شمس در اين شهرستان‌ خبر داد
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، محمود کبیر با اشاره به اینکه اقدامات موثری در حوزه‌های راهداری و حفظ و توسعه راه‌های شهرستان مه ولات انجام گرفته است گفت: با توجه به ترافیک بالا و اضمحال رویه اسفالتی قسمت هایی از دو محور روستایی جنت اباد و شمس آباد ، این اداره اقدامات لازم را در جهت ترمیم رویه بکار گرفته تا از فرسایش بیشتر آسفالت جلوگیری نماید .
وی با اشاره به مشخصات عملیات‌ روكش آسفالت این دو محور روستایی تصریح كرد : این عملیات بطول 2 کیلومتر با عرض 6 متر و 2 سانتیمتر ضخامت، با اعتبار 1800 میلیون ریال  با آسفالت گرم اجرا شده است  .
کبیرخاطر نشان ساخت: علاوه بر انجام عملیات روکش در این قسمت ها در محور های مذکور  اقدامات ایمنی در جهت کاهش سوانح و حوادث جاده ای انجام شده که از جمله میتوان به رنگ آمیزی ، سرویس روشنایی میدان هنرستان ، اصلاح قوس ها ، اجرای تسطیح حریم ، بوته زنی ، جمع آوری و اصلاح علائم آسیب دیده و ... نام برد .مشخصات:
نظرات: *