پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدیدارمدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعضاء انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی

تاریخ انتشار: 1398/03/13

​جلسه هم اندیشی اعضاء انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی با حضور مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در مشهد برگزارشد .
به گزارش اداره روابط عمومي اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوي، این دیدار به میزبانی اعضاء انجمن صنفی حمل و نقل بین المللی استان با منوچهر سلمان زاده مدیر کل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین الملل سازمان راهداری در پنج شنبه گذشته برگزار گردید و اعضای انجمن ضمن بیان تاریخچه تشکیل انجمن به بیان اقدامات صورت گرفته، برنامه های جاری، مسائل و مشکلات مرتبط با حمل و نقل ترانزیت پرداختند.
منوچهر سلمان زاده در این جلسه با اشاره به جایگاه پر اهمیت انجمن های صنفی گفت: انجمن های صنفی بازوان پرقدرت بخش های اقتصادی، تولیدی و خدماتی در کشور محسوب می شوند.
وی توجه به درخواست ها و مطالبات انجمن های صنفی در بخش حمل و نقل جاده ای را از اولویت های اساسی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عنوان کرد و افزود: برگزاری جلسات به صورت منظم و برنامه ریزی شده در جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت توسط انجمن های صنفی بسیار ضروری است.
وی همچنین مطالبی در رابطه با  لزوم ارائه تحلیل های مناسب توسط انجمن صنفی، رایزنی بخش خصوص با کشورهای همسایه، اقدامات لازم جهت کاهش انجام تشریفات مختلف در مرزها و ایجاد بستر مناسب جهت تسریع و تسهیل در عبور ناوگان از پایانه های مرزی بیان نمود.
همچنین در این جلسه وحدتی فرد معاون حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی نیز مطالبی را در رابطه با جایگاه حمل و نقل استان بیان نمود.مشخصات:
نظرات: *