پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاتمام عملیات روکش آسفالت گرم قسمتی از محور سه ر اهی شادمهر – سه راهی مهنه

تاریخ انتشار: 1398/04/13

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مه ولات خبرداد :  عملیات روکش آسفالت گرم قسمتی از محور سه ر اهی شادمهر – سه راهی مهنه  به طول 2 کیلومتر به اتمام رسید.

      به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی، محمود کبیر رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مه ولات  طی گفتگویی اظهار داشت :  با توجه به  اضمحلال این قسمت از محور و  به طبع آن  آغاز مسافرت های تابستانی  و خیل زائرین بارگاه ملکوتی ثامن الحجج امام رضا (ع) و در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی شهرستان ، روکش آسفالت به طول 2 کیلومتر با عرض 11 متر و ضخامت 3 سانتی متر به  اتمام رسیده است .

      وی ادامه داد: از اولویت‌های مهم این اداره، ارتقاء وضعیت شبکه راه‌ های مواصلاتی شهرستان است که این امر نیازمند روکش آسفالت در محورهای اصلی است که با توجه به عمر بالای آسفالت این محورها، باعث ایجاد ترک‌هایی در سطح آسفالت شده که نیاز به روکش دارد و با اجرای این گونه عملیات افزایش طول عمر جاده را خواهیم داشت.

      کبیر ، در خصوص پروژه های آتی در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مه ولات ، عنوان کرد: پروژه  بهسازی مسیر فیض آباد – میدان هنرستان  از جمله اقدامات در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مه ولات می باشد  که عملیات اجرایی آن از خرداد ماه سالجاری آغاز گردیده است  .

      رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مه ولات ، در پایان متذکر شد: در صورت تخصیص اعتبار  لازم  این اداره آمادگی دارد  با توجه به خرابی رویه‌های آسفالتی برخی از محورها و نیز اولویت‌بندی آن‌ها نسبت به انجام روکش راههای حوزه استحفاظی اقدام نماید ./​مشخصات:
نظرات: *