پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبهره مندی از ظرفیتهای سرمایه انسانی برای جلب رضایت کاربران جاده ای

تاریخ انتشار: 1398/04/17

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  طی نشستی در شورای معاونین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی اظهارداشت : با استفاده صحیح از نیروی انسانی و بالا بردن مسئولیت پذیری نیروها  بهره مندی از ظرفیتهای سرمایه انسانی برای جلب رضایت کاربران جاده ای به حداکثر خواهدرسید.

  معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود : در برهه زمانی فعلی و با توجه به تقاضای فزاینده‌ای که در جامعه نسبت به سطح خدمات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وجود دارد،ضرورت اتحاد، همدلی،تقسیم صحیح وظایف و مسئولیت‌های کلان و جاری سازمانی در بین اقشار مختلف سازمان و ایجاد تناسب دربرنامه‌های جاری و اهداف کلان ضروری است.

وی افزود :باید مجموعه کارها و مسئولیت‌ها  تقسیم شود تا بر شانه فرد یا افراد معدودی سنگینی نکند،همینطور به گونه‌ای عمل کنیم که همواره پاسخگویی داشته باشیم و اشتغال به انجام امور جاری ،نباید مارا از اهداف کلان سازمانی غافل کند .

حسن نیا خاطرنشان کرد: لزوم حضور معاونان راهداری ادارات کل استان‌ها و شهرستان‌ها در گشت های راهداری و بازرسی و بررسی مداوم جاده ها وابنیه فنی و همچنین ماشین‌آلات راهداری و همین طور انجام بازرسی‌های مداوم پایانه های بار و مسافر ،نحوه بارگیری ،بررسی وضعیت ناوگان حمل و نقل،از جمله مهمترین وظایف معاونان راهداری و حمل و نقل است که کوتاهی در آنها،سازمان را از دریافت و اطلاع‌یابی به موقع مسائل و مشکلات جاری موجود و اتخاذ راهکارهای لازم ،دور می کند .

  عبدالهاشم حسن نیا تأکید کرد :در استانها باید  تفکر جمعی بر تصمیمات و اجرا حاکم باشد ،لازمه تحقق این امر مشارکت و تعاملات درون سازمانی است. در کنار این امر، به روز رسانی ظرفیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نیز اهمیت فراوان دارد.

  وی گفت : ما با سهم بیش از ۹۰ درصد‌ی که از چرخه حمل‌و‌نقل کشورداریم‌ ، باید از نظر سطح خدمات و سرویس قابل ارایه به کاربران جاده‌ای در سطح کیفی و مطلوبی قرار داشته باشیم.

  رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای همچنین به تجارب ارزنده حاصل از سیل اخیر اشاره کرد و افزود  :سیل اخیر چالش و امتحان برای تک تک ما بود  بنابراین ،اقدامات پیشگیرانه در زمینه نگهداری راه‌ها ،ابنیه و آماده سازی ماشین‌آلات، می تواند ماراکمک کرده و از شدت وقوع بحران بکاهد .

  وی گفت: در سیل گذشته راهداران تلاش وافری داشتند و آنچه نمود داشت همگرایی آنان با بخش حمل و نقل جاده ای بودکه این تلاش صادقانه شایسته تقدیراست.

  در پایان این نشست ، نصری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی با اعلان آمادگی اداره کل در جهت اجرایی شدن منویات معاون وزیر و رئیس سازمان با استقبال از حضور ایشان در استانها بویژه استان خراسان رضوی ، سفرهای استانی ایشان را مایه دلگرمی دانست .​


مشخصات:
نظرات: *