پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتشديد كنترل بارنامه ها با توجه به فصل برداشت محصولات كشاورزي در تايباد

تاریخ انتشار: 1398/04/17

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی ، علی اصغرکرباسی با اعلام اين خبر گفت : با عنایت به فصل برداشت محصولات کشاورزی از قبیل گندم ، جو ، هندوانه و خربزه در شهرستان تایباد ، نظارت دقیق بر حمل و نقل کالا ، کنترل بارنامه ها به صورت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی این شهرستان تشدید شد.

  وي ادامه داد : در گشتهای کنترلی که از وظایف مهم این اداره می باشد بارنامه ها و صدور بارنامه با کنترل کارت هوشمند ، معاینه فنی وسیله نقلیه ، تأیید مدیران فنی ، ثبت مشخصات بار ، مشخصات گیرنده و فرستنده کالا ، وضعیت بیمه ،پرداخت عوارض بارنامه و ثبت سایر موارد قانونی مورد بررسی قرار می گیرد و با خاطیان طبق ضوابط و مقررات برخورد می گردد .

     كرباسي بيان اینکه این نظارت ها در راستای افزایش ایمنی بوده و جزو وظائف اصلی راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد افزود برای انجام این مهم  همکاری مضاعف و بیش ازپیش پلیس راه را نیز می طلبد .

    رییس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي  شهرستان تايباد در پایان هدف از کنترل بارنامه ها را ارتقاء سطح ایمنی جاده ای و افزایش درآمد ناشی از عوارض بارنامه ها اعلان کرد  و  افزود: اخذ بارنامه یعنی داشتن شرایط و ضوابط تعیین شده لازم برای حمل کالا و داشتن بارنامه برای حمل هر نوع بار صرف نظر از هر مسافتی ضروری است.​مشخصات:
نظرات: *