پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلینقش موثر رسانه ها در عرصه فرهنگ سازی

تاریخ انتشار: 1398/05/10

در جلسه مدیرکل روابط عمومی سازمان با مسئولان خانه مطبوعات خراسان رضوی مطرح شد

 نقش موثر رسانه ها در عرصه فرهنگ سازی


مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در جریان سفر خود به خراسان رضوی، با مدیر و جمعی از مسئولان خانه مطبوعات خراسان رضوی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی، منصور فخاران با ابراز خرسندی از برپایی این جلسه، افزود: برنامه ما در اداره کل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در جهت افزایش تعاملات با رسانه ها این است که به هر استانی که عزیمت داریم، با مسئولان رسانه ها و به خصوص مسئولان خانه مطبوعات آن استان دیداری داریم تا بتوانیم در کنار دریافت نقطه نظرات کارشناسی این بزرگواران در حوزه اطلاع رسانی، بستری را برای ایجاد تعاملات بیشتر فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه خود را نیز یک خبرنگار می داند، به فعالیت در این حوزه افتخار می کند و می گوید: شاید برخی از دستگاه های دولتی و اجرایی رسانه ها را برای خود تهدید می پندارند، اما ما در اداره کل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، این رکن چهارم دموکراسی را فرصت طلایی می دانیم، چرا که حوزه فعالیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای موثر بودن نیاز مبرمی به رسانه ها دارد.

فخاران با تاکید بر استفاده از بستر رسانه ها برای فرهنگ سازی در حوزه های ایمنی و ترافیک، افزود: امیدواریم بتوانیم در این زمینه بیش از پیش از راهنمایی های فعالان در خانه مطبوعات خراسان رضوی بهره مند شویم..

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی در این دیدار ضمن تشکر از برپایی این نشست، با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: ما در اداره کل اعتقاد خاصی به اربابان رسانه داریم و بر این باوریم که حوزه های فعالیت ما نیازمند تعامل بیشتر با رسانه ها است تا در بستر این تعاملات بتوانیم هم خدمت رسانی بهتری به مردم داشته باشیم و هم چالش های پیش روی فعالیتمان را نیز از سر راه برداریم.

ابراهیم نصری با تاکید بر تاثیر عملکرد رسانه ها در حوزه ارتقاء فرهنگ ترافیک، ادامه داد: همیشه خواهش من این بوده است که رسانه ها ما را نقد کنند، تا مردم از واقعیت کمبودها مطلع گردند و خدا را شکر تا کنون نقدهایی که از سمت رسانه های استان در حوزه فعالیت ما وجود داشته است، نقدهایی کارشناسی و منصفانه بوده است.

در این مراسم مدیرخانه مطبوعات خراسان رضوی با تاکید بر اینکه خانه مطبوعات نهادی فراجناحی است، افزود: در این نهاد ما پذیرای رسانه ها، اعم از اصلاح طلب و اصولگرا و مکتوب و مجازی و تصویری هستیم.

حسینعلی آریانی با اشاره به خراسان رضوی به عنوان یکی از قطب های مهم رسانه ای در سطح کشور، ادامه داد: امیدواریم خانه مطبوعات خراسان رضوی بتواند در زمینه بهبود فرهنگ حمل و نقل بین مردم کمک های شایانی ارائه کند.

 مشخصات:
نظرات: *