پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیافتتاح 10 کیلومتر از باند دوم محور گناباد – سه راهی مهنه

تاریخ انتشار: 1398/06/13

به گزارشروابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی ،محمود کبیر  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مه ولات  از اتمام، عملیات احداث و اسفالت  باند دوم محور گناباد سه راهی مهنه  بطول 10 کیلومتر از 25 کیلومتر واقع در حوزه راههای شهرستان   مه ولات خبر داد .

وی، افزود: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی ، تسهیل تردد  ، نگهداری محورهای مواصلاتی و به منظور رفاه حال زائران بارگاه ملکوتی امام رضا ع ، احداث و آسفالت قسمتی از باند دوم محور گناباد سه راهی مهنه  به طول 10 کیلومتر به اتمام رسید .

وی ادامه داد :  پروژه بطول 10 کیلومتر با عرض 11 متر و سه لایه آسفالت گرم به ضخامت 18 سانتی متر و 15 دستگاه پل بزرگ و کوچک با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان انجام شد .

کبیرافزود: از مسیر گناباد به مه ولات 25 کیلومتر آن در حوزه راههای این شهرستان قرار دارد که با توجه به دو طرفه بودن و تصادفات رخ به رخ در این محور پر ترافیک که شاهراه جنوب به شمال نیز میباشد احداث باند دوم قطعه مذکور از سال 96 آغاز شده  و در هفته دولت این 10 کیلومتر زیر بار ترافیک قرار گرفت .

محمود کبیر اظهار داشت: از اولویت‌های مهم این اداره، ارتقاء وضعیت شبکه راه‌های مواصلاتی        مه ولات است که این امر نیازمند روکش آسفالت بوده که با توجه به ترافیک بالای برخی  محورها ، باعث اضمحلال سطح آسفالت شده که نیاز به روکش مجدد دارد که با اجرای آن افزایش طول عمر جاده و رضایت کاربران را خواهیم داشت.

​​مشخصات:
نظرات: *