پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیافزایش صدور سه برابری بارنامه گندم در 4 ماهه اول سال 98 در شهرستان تایباد

تاریخ انتشار: 1398/05/17

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تایباد از افزایش سه برابری صدور بارنامه حمل گندم در 4 ماهه اول سال 98 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته  خبر داد . 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی ، علی اصغرکرباسی با اعلام اين خبر گفت: با شروع فصل برداشت محصولات کشاورزی در مدت یاد شده 5413 تن گندم در شهرستان تایباد با سند حمل جابجا شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل  از نظر میزان تناژ جابجا شده 228 درصد رشد داشته است.  

وي گفت : مجموع  بارنامه های صادره اعم از گندم و سایر محصولات کشاورزی شامل: هندوانه و خربزه تاکنون  12 هزار و 334 برگ در 4 ماهه اول سالجاری  بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته  با افزایش بیش از 21 درصد روبرو بوده ایم  .

دبیر کمیته حمل و نقل ستاد خدمات سفر شهرستان تایباد ضمن تشکر از حمایتهای آقای سیاح فرماندار شهرستان تایباد گفت : دلیل اصلی افزایش صدور بارنامه گندم را در درجه اول حمایت ایشان نسبت به لزوم اخدبارنامه جهت حمل گندم  و بعد هم نظارت ویژه همکاران بر عملکرد و فعالیت شرکتهای حمل و نقل داخلی کالای شهرستان و کنترل جدی اسناد حمل ناوگان باری با همکاری پلیس راه بوده است.

کرباسی در پایان افزود : حمل هرگونه بار باهرمقدار پیمایش نیاز به صدوربارنامه داردکه این موضوع درسالهای گذشته درخصوص حمل گندمبطورکاملرعایت نمیشد و با پیگیری زیاد این اداره وبرگزاری جلسات متعدد طی دوسال گذشته درحال انجام ونهادینه شدن می باشدمشخصات:
نظرات: *