پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرگزاری جلسه شورای اداری ویژه مناطق شرق وجنوب شرق استان

تاریخ انتشار: 1399/05/11

نصری در جلسه شورای اداری ویژه شهرستانهای منطقه شرق وجنوب شرق  بر پیگیری مطالبات به حق مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی نصری مدیر کل ، درجلسه شورای اداری گفت : این ایام حیاتی ترین روزهای کاری حوزه حمل ونقل می باشد ،عواملی  همچون کاهش درآمدها از یک سو ووجود تحریم ها و شیوع ویروس کرونا از سوی دیگر به شدت به بخش حمل ونقل جاده ای مسافری و باری آسیب رسانده است .

وی گفت : متاسفانه با شیوع ویروس کرونا سه پایانه مرزی سرخس ، لطف آباد وباجگیران با کاهش تردد وتوقف صادرات به دلیل مسدود شدن این مرزها مواجه گردید وضرر هنگفتی به درآمدهای دولت و شرکتهای حمل ونقل بین المللی وارد شد.

نصری گفت : با توجه به کاهش 40 درصدی تخصیص اعتبارات و از طرفی افزایش قیمتهای قطعات یدکی ماشین آلات نظیر لاستیک تیغه گریدر و... در حوزه راه نیز با مشکلات عدیده ای مواجهیم.

وی  در بخش دیگری از سخنان خود هدف از حضور و تشکیل جلسات شورای اداری در مناطق را هم فکری با همکاران مناطق و نشست تخصصی اعضای شورای معاونین اداره کل با روسای ادارات شهرستانها دانست و گفت: در این جلسات نقاط قوت و نیاز به تلاش هر یک از حوزه های معاونت ها به شکل تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم های مقتضی اخذ می شود.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای  در بخش دیگری از سخنان خود بر توجه جدی روسای ادارات بر تغییر شیوه کار با توجه به مشکلات موجود و لزوم صرفه جویی و تکیه بر استعداد وتوانایی وخلاقیت کارکنان درجهت پیشبرد امور واستفاده از امکانات موجود تاکید کرد.

نصری تاکید کرد : الویت اول و اصلی ما نگهداری راههای استان وپیگیری مطالبات به حق مردم عزیز می باشد واین موضوع به صورت ویژه در تمامی جلسات شورای معاونین اداره کل مورد رصد قرار گرفته و توجه جدی به آن صورت می پذیرد.


شایان ذکر است در این جلسه اعضای شورای معاونین اداره کل  ونیز اعضای شورای اداری مناطق ،گزارش های خودرا در مورد شاخص های تخصصی حوزه مربوطه به سمع و نظر مدیرکل رساندند
.مشخصات:
نظرات: *